JANUSZ ( kierownik ) Człowiek o szerokim spektrum muzycznym. Wokalista, gitarzysta i wodzirej ale przede wszystkim jeden z założycieli zespołu Party, związany z nim od ponad 20 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu scenicznemu jest prowadzącym, który przede wszystkim doskonale wyczuwa publiczność i adekwatnie do niej kulturalnie prowadzi każdą imprezę. Wymagający i bardzo odpowiedzialny „kierownik”, który pilnuje by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zawsze uśmiechnięty nawet kiedy śpiewa 🙂

 

 

 

 

 

 

 

GOSIA ( śpiewaczka ) wokalistka, jedyna kobieta w zespole 🙂 Jej ogromną pasją od zawsze jest śpiew. Swoje umiejętności wokalne szlifowała na warsztatach pod bacznym okiem Elżbiety Zapędowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Wielokrotna laureatka konkursów wokalnych.. Jej ciekawy i niepowtarzalny głos hipnotyzuje oraz zachwyca publiczność… na pewno nie daje o sobie zapomnieć. Na co dzień mocno energetyczna dziewczyna. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, a co za tym idzie? Gosia wprowadza do zespołu ogromne pokłady pozytywnej energii nakręcając wszystkich dookoła.

 

 

 

 

 

KAMIL ( kurak )to najmłodszy członek zespołu. Podczas imprezy uprzyjemnia gościom czas swoją grą na instrumentach klawiszowych. Absolwent Szkoły Muzycznej I oraz II stopnia w klasie kontrabasu i gitary. Do zespołu jak każdy wnosi wiele humoru i pomysłów.